Tana svømmehall er en moderne svømmehall som åpnet i 2018, knyttet til Tana videregående skole. Den har et 25-metersbasseng med seks baner og 28 grader i vannet, boblebad og en 55 meter lang vannsklie, en av de lengste innendørs vannskliene i Finnmark. Offentlig bading er på faste dager i uka.
I Øst-Finnmark, der det er langt mellom tilbudene, er svømmehallen på Tana bru verdt å vite om for en dukkert og en dusj.
Åpningstider og priser: svom.no.
Nå
Om 24 timer
Værvarsel fra Meteorologisk institutt (yr.no). En pekepinn, ikke et løfte: nordlysaktiviteten over dette stedet (NOAA) ganger klarværet i nattens beste tretimersvindu (Meteorologisk institutt). De neste nettene bygger kun på Kp-varselet. Mer: vårt nordlysvarsel og nordlyskartet.
Per Fokstad geaidnu 54, 9845 Tana
Data fra OpenStreetMap (ODbL)
Trafikkmeldinger innen 40 km og de nærmeste veikameraene, fra Statens vegvesen (NLOD). Bildene oppdateres med noen minutters mellomrom. Alle veikameraer
Er du her nå, eller har du vært her? Gi stedet stjerner.
Takk! Kommentaren din vises når vi har lest den.
Ingen kommentarer ennå.
Fortell oss om din erfaring med dette stedet -- har noe endret seg? Kommentaren din vises når vi har lest den.
Skriv noen ord, er du snill.
Takk -- det er nok for nå. Prøv igjen om en time.